Геодезия

АГКК публикува нови електронни адреси за изработваните кадастрални карти в страната

След препоръки от Комисията за защита на личните данни, Агенцията по геодезия, картография и кадастър публикува нови електронни пощи, на които ще се приемат документи от собствениците на имоти в съответните населени места.

Списъкът е следният:

Marinka_Dimchevo@cadastre.bg – с. Маринка, с.Твърдица, с. Извор и с. Димчево, общ. Бургас, област Бургас

Vetren@cadastre.bg – кв. Ветрен, гр. Бургас, община Бургас, област Бургас

Banevo@cadastre.bg – кв. Банево, гр.Бургас, община Бургас, област Бургас

Debelt@cadastre.bg – с. Дебелт, община Средец, област Бургас

Aksakovo@cadastre.bg – гр. Аксаково, община Аксаково, област Варна

Kula@cadasre.bg – гр. Кула и с. Извор махала, общ. Кула, обл. Видин

Oriahovo@cadastte.bg – гр. Оряхово, общ. Оряхово, обл. Враца

Bjala_Slatina@cadastre.bg – гр. Бяла Слатина, общ. Бяла Слатина, обл. Враца

Balgarene_Kazachevo@cadastre.bg – с. Българене, с.Горно Павликени, с. Хлевене и с. Казачево, общ. Ловеч, обл. Ловеч

Car_Kalojan@cadastre.bg – гр. Цар Калоян, с. Езерче и с. Костанденец, община Цар Калоян, област Разград

Kazanlak@cadastre.bg – гр. Казанлък, община Казанлък, област Стара Загора

Svilengrad@cadastre.bg – гр. Свиленград и с. Капитан Андреево, община Свиленград, област Хасково.

Автор

Geomedia Magazine

И все пак тя се върти…
Rotating_earth
Rotating_earth
От категорията
Гео-портал на минестерството на отбраната

Contact Us