
Красотата на природата в анимация и музика се представя с атрактивен 3D видео мапинг спектакъл на фасадата на Националната галерия, Квадрат 500 в София от вчера. Светлинното шоу, е част от кампания, подготвена от екипа на Оперативна програма „Околна среда 2014-2020 г.“ (ОПОС) и Министерство на околната среда и водите (МОСВ) за представяне значимостта от мерките, изпълнявани по програмата.
Видеото разказва за пътя на водата и красотата на природата. Това е първата кампания от такъв мащаб, реализирана от ОПОС и МОСВ.
Прожекциите ще бъдат в работните дни до 21 декември от 18:30 до 19:30 часа. Кампанията на ОПОС ще продължи с още две 3D видео мапинг анимации, които ще бъдат прожектирани през пролетта на 2019 г. Проектът е с изпълнител фирма Elektrick.me.
Подробности за зимния спектакъл – на страницата на събитието във Фейсбук: https://www.facebook.com/events/2234955096762793/.
{module [180]}






